گروه كارخانجات توس چيني

منشور فعالیت سازمان

 تعداد بازدید: ۱۴۳۷۷
منشور فعالیت شرکت توس چینی

منشور فعالیت شرکت توس چینی

مجتمع تولیدی توس چینی ، بزرگترین تولیدکنندگان ظروف چینی آشپزخانه و هتلی در کشور و منطقه مفتخر است که در خانواده ای بزرگ و متشکل از مشتریان ، فروشندگان ، تامین کنندگان ، کارکنان و مدیران قرار گرفته است و معتقد است حفظ ، ارتقاء و گسترش اعضای خانواده و انجام رسالت های خود با رعایت مفاد منشور اخلاقی زیر تضمین خواهد شد .

 

 

 

 

 

1- رعایت اصل مشتری مداری و جلب رضایت ، تکریم و تامین نیازهای مشتریان هدف اصلی و مورد تاکید همه اعضای خانواده مجتمع بوده و هرگز از آن عدول نخواهد کرد و در هر شرایطی حق را به مشتریان خود خواهد داد .

 

 

 

 

 

2- همواره صداقت و شفافیت را در ارائه اطلاعات به مشتریان و بازار و ذینفعان خود رعایت کرده و از هرگونه تبلیغات غیر واقعی پرهیز خواهد کرد .

 

 

 

 

 

3- تولید محصولات مجتمع بر اساس نیازهای متنوع مشتریان و بازار خواهد بود و برای ایجاد خلاقیت ، نوآوری و بروز بودن در تمامی زمینه ها و پاسخگویی سریع و صحیح به این نیازها و عرضه محصولات ناب و با کیفیت و سازگار با سلیقه های مشتریان تلاش خواهد کرد .

 

 

 

 

 

4- برای تولید محصولات ناب ، استاندارد و با کیفیت عالی و قابل رقابت و حضور مقتدرانه در بازارهای جهانی و افزایش صادرات همه امکانات خود را به کار می گیرد .

 

 

 

 

 

5- مجتمع توس چینی معتقد است که علاوه بر تولید و عرضه محصولات با کیفیت و همسو با نیازهای جامعه رسالت ارتقاء دانش ، بینش و تقویت مبانی اخلاقی اعضا خانواده خود را نیز بر دوش داشته و در راستای تحقق این رسالت نهایت تلاش خود را خواهد نمود .

 

 

 

 

 

6- از تحقیقات ، نوآوری و استفاده از یافته های علمی جدید و تجربیات موفق و بروز اندیشمندان ، صاحبنظران و محقیقین در عرصه های مختلف استقبال نموده و همواره در برنامه ریزیها و اقدامات خود عمیقاً به آنها توجه نموده و مورد استفاده قرار می دهد .

 

 

 

 

 

7- برای نظرات ، انتقادات و پیشنهادات مردم ، مشتریان ، فروشندگان ، مدیران و کارکنان خود ارزش قائل شده و در جهت بهبود ، تعالی و تحقق اهداف ، صمیمانه از آنها استفاده کرده و سپاسگزاری خواهد نمود .

 

 

 

 

 

8- بهره وری را به عنوان یک باور و اعتقاد برای بهتر زیستن و استفاده شایسته تر از نعمات خداوندی می داند و همواره با این نگاه به آیندهای بهتر و زیباتر می اندیشد و بدان عمل می کند .

 

 

 

 

 

9- حفظ محیط زیست از اهداف اصلی مجتمع بوده و فعالیتها و برنامه های خود را به گونه ای تنظیم می نماید که نه تنها به محیط زیست صدمه ای وارد نشود ، بلکه آنرا بهبود بخشد .

 

 

 

 

 

10- مدیریت در خانواده توس چینی بر مبنای ، تخصص ، تجربه ، تعهد به کار و اخلاق و عملکرد و شایستگی‌های فردی تعریف شده است .

 

 

 

 

 

11- پایبندی و احترام به ارزشهای حاکم بر جامعه و مبانی اعتقادی و رعایت اصول ، ضوابط ، مقررات ، دستورالعملها و استانداردها ، باور عمیق اعضای خانواده توس چینی بوده و همواره به آن عمل خواهد کرد .

 

 

 

 

 

12- تلاش مستمر ، سخت کوشی ، پاسخگویی متعهدانه ، احساس مسئولیت ، اصول جدایی ناپذیر و باور عمیق مدیران ، سرپرستان و کارکنان توس چینی بوده و همواره در رفتار و عملکرد آنان ملموس ، قابل مشاهده و اندازه گیری است .

 

 

 

 

 

13- نظم ، انظباط ، آراستگی در محیط کار ، مورد تاکید بوده و از سوی تمامی مدیران ، کارکنان و سرپرستان مورد توجه و رعایت قرار می گیرد .

 

 

 

 

 

14- در این مجتمع محیط و فضای کاری بگونه ای مدیریت می شود که همواره امنیت ، آرامش ، شادابی و نشاط و رضایت کارکنان را تامین و انگیزه آنان را افزایش دهد .

 

 

 

 

 

15- آموزش و توانمند سازی کارکنان به عنوان یک اقدام اثر بخش در توسعه و پیشرفت کمی و کیفی شرکت مورد تاکید مدیران بوده و مسیر ارتقاء برای همه کارکنان در رده های مختلف را فراهم می نماید .

 

 

 

 

 

16- کارکنان ، مدیران و همکاران بزرگترین سرمایه محسوب شده ، خدمات و زحمات آنان به نحو شایسته جبران و مورد تقدیر قرار می گیرد . و برای حفظ ، نگهداشت ، توانمند سازی و ارتقاء آنان برنامه ریزی های لازم به عمل می آید.

 

 

 

 

 

17- همکاری ، مشارکت و انجام کارگروهی کارکنان و مدیران در جهت تحقق اهداف و پرهیز از فرد گرایی ، رقابت ناسالم و چاپلوسی مورد تاکید و تائید و تشویق مدیران ارشد می باشد .

 

 

 

 


 

 

 

مهدی کاملان

 

 

 

 

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل

 

ارتباط باما

کارخانه: مشهد کیلومتر 18 بزرگراه آسایی
انتهای کوی صنعت مجتمع تولیدی توس چینی
تلفن : 35422222-051
نمابر : 35422311-051
دفتر مرکزی
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق است به شرکت گروه کارخانجات توس چینی
Copyright © 2006-2011 - All rights reserved

طراحی وب سایت پیاده سازی و پشتیبانی توسط مرکز انفورماتیک آفرید